Про Нас


        Знайомтеся: тендітна, ніжна і чарівна власниця магазину - Еріка Ерделі. Музикант, викладач фортепіано, має за плечима солідний досвід викладання і концертів, одного разу перевернула своє життя, відкривши для себе дивовижний світ прикрас з натуральних каменів. Еріка належить до роду відомого Закарпатського художника Адальберта Ерделі. Абсолютно логічно можна сказати про неї: талановита людина талановита в усьому.

        Захоплення біжутерією збіглося з наступаючим в країні кризою, як і для багатьох людей матеріальна сторона в цей час загострила свою актуальність. Спочатку це була гра. Подібних виробів не було в нашому місті. Відповідно ні з чим було порівняти, і не було в кого вчитися. Навчалася по книгам і з натхнення, кілька разів переробляючи свої роботи. Дуже допомогли поради майстра з Києва, подяку їй за це і зараз гріє душу. Матеріали для прикрас теж були далекі від досконалості. Але все приходить з часом. У житті стали відбуватися події, які так чи інакше просували по сходинках майстерності і допомагали йти до мрії. З'явилася можливість купувати красиві мінерали для своїх виробів на виставках в Будапешті і Мішкольці, найтоншу італійську шкіру вибирати в спеціалізованих магазинах. Майстерність стає все вище. Відкриваються секрети витонченого мистецтва. Тепер Еріка не тільки купує вишукані каміння для своїх майбутніх робіт, а й виставляє готові вироби. Вони набувають все більш широку популярність.

        Виробні дорогоцінні камені - це відображення душі. Вони, як застигла музика, яка доходила до самого серця. З'єднання в оздобленні теплою і м'якої шкіри з холодним і яскравим мінералом можна порівняти з жіночим характером. Де м'яка і затишна, а де недоступне-чарівна. Такою має бути володарка ексклюзивної прикраси від Еріки Ерделі. Кожен виріб створюється з великою любов'ю. Кольє, сережки, браслети - все існує в єдиному екземплярі, і кожна прикраса віддзеркалює характер господині. Обов'язково привносить в її образ індивідуальність і харизму.

Оксана Василян